Savaiminis „Vita Liberata“ įdegis – odė natūralumui

Savaiminis „Vita Liberata“ įdegis – odė natūralumui

Beveik šimtmetį saulės nurusvintas kūnas simbolizuoja kokybiškas atostogas ir sportišką bei aktyvų gyvenimo būdą. Įdegusio kūno kulto pradininkė, legendinė Coco Chanel, savo minimalistines sukneles siūlė derinti su Prancūzijos Rivjeros paplūdimiuose išpuoselėtu „sveiku odos švytėjimu“. Išties, įdegis suteikia kūnui elegancijos, rafinuotumo, liaunumo įspūdį, pridengia nedidelius odos trūkumus. Tačiau jau keletą dešimtmečių sveikatos specialistai ragina vengti tiesioginių saulės bei soliarumo spindulių. Džiugu, kad kokybiškų alternatyvų, padedančių „įdegti“ paprastai, natūraliai ir nekenkiant odai, pasiūlo kosmetikos gamintojai. Šiandien mūsų akiratyje organiškos savaiminio įdegio bei kūno makiažo priemonės „Vita Liberata“. Plačiau apie jas pasakoja ir svarbiausiomis savaiminio įdegio priemonių naudojimo rekomendacijomis dalijasi šio prekės ženklo atstovė Kristina Remeikytė.

 

Prioritetas: saugumas, natūralumas ir paprastas naudojimas

 

Saugus ir odą lepinantis įdegis – taip galima trumpai pristatyti „Vita Liberata“ savaiminio įdegio priemones. Jų sudėtyje nėra parabenų, alkoholio (priemonės nesausina odos), kvapiųjų (sumažina alerginių reakcijų tikimybę), ftalatų, silikono ir kitų odą dirginančių medžiagų. K. Remeikytė patikina, kad produktuose netrūksta odą lepinančių sudėtinių dalių: 

– Natūralus afrikinio kietrio (marulos) aliejus, hialurono rūgštis ir peptidai suteikia odai visapusišką apsaugą, pamaitina ją ir drėkina. Atsakingas gamintojo požiūris į produktų sudėtį leidžia „Vita Liberata“ priemones vadinti organiškomis. Jos tinka jautriai, raustančiai, pigmentuotai, sausai odai. Tai – puiki išeitis itin baltos, saulėje raustančios, bet nerusvėjančios odos savininkams. Taip pat norintiems palaikyti saulės nubučiuotos odos efektą visus metus ar siekiantiems rezultato ČIA ir DABAR: prieš fotosesiją, vestuves, vakarėlius, sportuojant.  

Akivaizdu, kad „Vita Liberata“ prioritetas – natūralumas, būtent tokį efektą ir suteikia šios savaiminio įdegio priemonės. 

– Vis dar gajus stereotipas, kad savaiminio įdegio priemonės suteiks odai oranžinį atspalvį, išduodantį, kad įdegis nenatūralus. „Vita Liberata“ putos bei losjonas – tikri natūralumo ir subtilaus įdegio ekspertai. Įdegis lyg po atostogų – šio prekinio ženklo moto, – šiuolaikiškų savaiminio įdegio produktų stiprybes pabrėžia K. Remeikytė.

 

Putos ar losjonas?

Abi priemonės lengvai dengiasi ir suteikia natūralų įdegį. K. Remeikytė išskiria keletą skirtumų, kurie padės pasirinkti tinkamiausią priemonę:
Putos greičiau džiūsta, tinka visiems odos tipams, suteikia subtilesnį įdegį. Losjonas yra tirštesnis, labiau tinkantis sausesnei odai, produkto tekstūra tankesnė, jame daugiau įdegį suteikiančios medžiagos, todėl jis bus sodresnis. 

Pirmam kartui specialistė rekomenduoja rinktis produktą su išoriniu bronzantu. Būtent išorinis bronzantas (guide color) padeda tolygiai padengti kūną nepadauginant priemonės ir nepaliekant baltų plotų. Pats bronzantas nesuteikia atspalvio, tik laikinai nuspalvina priemone pateptas vietas. Įgudus, galima rinktis bespalves savaiminio įdegio priemones. K. Remeikytė rekomendoja nepamiršti įsigyti ir specialios pirštinės:
– Netepkite kremo plikomis rankomis, nes delnai sugers per daug priemonės ir bus rudesni už kūną. Pirštinė taip pat padeda greičiau, patogiau ir tolygiau paskirstyti putas ar losjoną ant kūno ir sunkiau pasiekiamų jo vietų. 

          

 

Natūraliam įdegiui reikia pasiruošimo

Norite tobulo įdegio? Jam teks ruoštis iš anksto. K. Remeikytė ramina:
Ypatingo pasiruošimo tikrai nereikia, tai veikiau įprasta kūno higiena. Norėčiau tik priminti – kuo oda drėgnesnė, tuo įdegis laikysis ilgiau ir bus tolygesnis
Specialistė rekomenduoja prieš procedūrą ne tik atlikti depiliaciją, bet ir pašalinti senas odos ląsteles šveitimui naudojant priemones be aliejų (aliejus odą padengs apsaugine plėvele ir neleis įsigerti įdegio priemonei). – Šveisti ir drėkinti odą reikėtų reguliariai, ypač atidžiai prižiūrėti sausesnes kūno vietas (alkūnes, kelius), nes jos linkusios sugerti daugiau įdegio priemonės. Prieš pat savaiminio įdegio procedūrą rekomenduojama nusiprausti po dušu nenaudojant nei dušo želės, nei muilo, taip pat kūno kremo, kvepalų, dezodoranto. Oda turėtų būti švari ir sausa, – svarbių patarimų negaili Kristina.

 

Lengvai, bet atidžiai

 

Padengti kūną „Vita Liberata“ savaiminio įdegio priemonėmis taip paprasta, kaip ir drėkinančiu kremu. K. Remeikytė rekomenduoja lengvais, sukamaisiais judesiais tepti vieną kūno dalį po kitos:
– Išspauskite šiek tiek priemonės ant pirštinės, suspauskite ją, leisdami produktui pasiskirstyti. Pradėti geriausiai nuo šlaunų ir leistis žemyn. Vėliau – nuo pečių žemyn, padengiant krūtinę, pilvą, šonus, itin švelniai ir lengvai – odą ties pažastimis. Nugara gal ir atrodo sunkiau pasiekiama, bet tikrai įveikiama keičiant pirštinės pasukimo kampus arba pasikvietus pagalbon artimą žmogų. Nepamirškite veido ir kaklo – jiems galite naudoti tą pačią priemonę, tik ją reikėtų sumaišyti su veido kremu.

 

Kristina siūlo būti atidesniems tepant riešus, alkūnes, pažastis, kelius, čiurnas – šioms vietoms reikėtų naudoti tik pirštinėje likusius priemonės likučius,juos aplikacijos pabaigoje pavalyti drėgna servetėle bei gerai išsklaidyti sausu rankšluostėliu. 

Pėdoms ir plaštakoms taip pat reikėtų skirti kiek daugiau dėmesio. Plaštakas dengti tik tuo, kas liko ant pirštinės, patepti kiekvieno pirštelio viršų. Nereikėtų tepti priemonės tarp pirštų ir delnų vidaus, pėdų šonų, nes šios vietos neįdega net natūralioje saulėje.

 

Procedūros užbaigimui šias vietas (išorinius plaštakos ir pėdos šonus, rankų tarpupirščius, rankų ir pėdų pirštų narelius bei aplink nagų odeles) rekomenduojama pavalyti drėgna servetėle. Jei priemone buvo padengtas ir veidas, pavalyti reikėtų antakių liniją, zoną virš lūpų ir nosies kraštelius.

Įdegis per 6–12 valandų

 

Vita Liberata“ savaiminio įdegio putos bei losjonas džiūsta akimirksniu, bet, jei naudojate priemonę su išoriniu bronzantu, po padengimo procedūros rekomenduojama vilkėti tamsius platesnius rūbus. Jei po aplikacijos ruošiatės miegoti, paruoškite tamsesnę patalynę.

– Kadangi mes prakaituojame, kūnas gali būti šiek tiek „teplus“. Įdegiui išryškėti reikia apie 6–12 valandų. Tuo metu aktyvioji įdegio medžiaga DHA reaguoja su mūsų odos aminorūgštimis ir nudažo odos paviršių. Kol įdegis ryškėja, būtina vengti bet kokio kontakto su vandeniu (pvz., indų plovimo), sporto, kitų kūno procedūrų, nenaudoti papildomų kūno priežiūros priemonių. Praėjus rekomenduojamam laikui, rekomenduojame nusiprausti be prausimosi priemonių, t. y. tik vandeniu. Vėliau įdegis nėra teplus, todėl praustis galima kaip įprasta, – procedūros subtilybes aptaria K. Remeikytė.

 


                     „Phenomenal 2-3 Week Tan“ Medium ( vidutinis)                                                               „Phenomenal 2-3 Week Tan“  Dark  (tamsus) 

 


Ką daryti, kad įdegis ilgiau išliktų?
Kaip ir prieš procedūrą, Kristina rekomenduoja nepamiršti drėkinti odos: tam jau tiks ir priemonės su aliejais, tačiau vertėtų vengti priemonių su AHA rūgštimis bei baseino – tai paskatina įdegio spalvos blukimą. – Įdegiui palaikyti rekomenduočiau naudoti Vita Liberata Gradual“ laipsniško įdegio losjoną – švarų, drėkinantį, kasdieniam naudojimui skirtą produktą, padedantį palaikyti ne tik savaiminio įdegio priemonių efektą, bet ir natūralų įdegį po atostogų, – dar vieną produktą pristato prekės ženklo atstovė ir garantuoja, kad „Vita Liberatasavaiminis įdegis blunka pamažu ir natūraliai, todėl papildomų priemonių jam pašalinti nereikės.
 
Kada galima vėl kartoti savaiminio įdegio procedūrą? K.Remeikytė siūlo laikytis gamintojo rekomendacijų ir leisti odai visiškai išblukti ir tik tada vėl pamaloninti savo odą „VitaLiberatasavaiminio įdegio priemonėmis.